Novinky

Over Lookova premiéra v CNC*

26.08.2016 20:21

Over Look má za sebou premiéru v CNC* military při finále Stříbrné podkovy v Humpolci. Po nevydařené drezuře následoval cross, který byl poměrně náročný a spousta koní v něm měla problémy. Look překonal trať moc dobře, bez chyb na překážkách, inkasoval pouze trestné body za čas. Dvě lehké chyby na parkuru pak zakončily tuto náročnou soutěž a Over Lookovu premiéru na tomto stupni obtížnosti hodnotíme velmi kladně.

Mari vybojovala s Merlinem stříbro na MČR

16.08.2016 10:35

Na mistrovství ČR ve Zduchovicích to Mari neměla vůbec jednoduché, sešla se velká konkurence a úroveň startujících byla také vysoká. S Merlinem se Mari podařilo překonat všechna tři kola mistrovských parkurů bez chyby, takže proběhlo rozeskakování, ve kterém Mari vybojovala stříbrnou medaili. Gratulujeme :-)

Mari a poníci míří na MČR pony do Zduchovic

10.08.2016 10:59

Mariance se podařilo splnit kvalifikaci na mistrovství ČR se všemi třemi poníky, takže ve dnech 11. - 14. 8. 2016 ji čeká mistrovské klání. A protože je Mari bojovnice a šikovná jezdkyně, která má natrénováno co se dalo, budeme věřit, že při ní bude stát i tolik potřebné sportovní štěstí, a doveze si nějakou tu medaili.

Over Look

10.08.2016 10:57

V letošní sezoně začal 6 letý Over Look s Michalem Slezákem v sedle startovat v soutěžích všestrannosti. Má za sebou dva starty v soutěžích obtížnosti "ZL" a dva v "L". Disciplína military se Over Lookovi líbí čím dál více a během svých startů postupně získával jistotu v terenní zkoušce. V polovině srpna ho čeká finále Zlaté podkovy v Humpolci, kde bude premiérově startovat v obtížnosti CNC*.

Gratulujeme Mari a jejím poníkům

01.01.2016 11:25

V roce 2015 se opět dařilo 11 leté Mariance Michlíčkové s poníky Liken a Merlin pod trenérským vedením Michala Slezáka a za obrovské podpory svých rodičů, kdy sezonu završila 5. místem na MČR pony s Merlinem a bronzovou medalí - tedy 3. místem s Likenem.

Mari se kromě toho stala s Merlinem nejúspěšnější pony dvojicí letošní sezony, když zvítězila v žebříčku pony jezdců 8-12 let v konkurenci 201 dvojic! Ani Liken se nenechal zahanbit a ve stejné konkurenci získal třetí místo v tomto žebříčku. Do žebříčku se zahrnují výsledky ze závodů během celé sezony. Gratulujeme :-)

V sezoně 2014 nás nejlépe reprezentovala Mariana Michlíčková se svými poníky Mister Merlin a Liken, se kterými získala během celé sezony řadu vítězství a umístění. Na mistrovství ČR v parkurech pony pak získala s Likenem bronzovou medalili v kategorii pony A do 135 cm a s Merlinem vybojovala bronzovou medaili v kategorii pony B (větší poníci). Gratulujeme!