Závody a treningy

V roce 2015 se opět dařilo 11 leté Mariance Michlíčkové s poníky Liken a Merlin pod trenérským vedením Michala Slezáka a s obrovskou podporou svých rodičů, kdy sezonu završila 5. místem na MČR pony s Merlinem a bronzovou medalí - tedy 3. místem s Likenem.

Mari se kromě toho stala s Merlinem nejúspěšnější pony dvojicí letošní sezony, když zvítězila v žebříčku pony jezdců 8-12 let v konkurenci 201 dvojic! Ani Liken se nenechal zahanbit a ve stejné konkurenci získal třetí místo v tomto žebříčku. Do žebříčku se zahrnují výsledky ze závodů během celé sezony. Gratulujeme :-)

Své první sportovní zkušenosti získával taky 5 letý OverLook v sedle s Michalem Slezákem. OverLook ještě v loňské sezoně běhal dostihy a jeho první krůčky na skokových kolbištích tak můžeme hodnotit jako úspěšné.

V sezoně 2014 nás nejlépe reprezentovala Mariana Michlíčková se svými poníky Mister Merlin a Liken, se kterými získala během celé sezony řadu vítězství a umístění. Na mistrovství ČR v parkurech pony pak získala s Likenem bronzovou medalili v kategorii pony A do 135 cm a s Merlinem vybojovala bronzovou medaili v kategorii pony B (větší poníci). Gratulujeme!